Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.

O firmie

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., nazwa skrócona BPBP S.A., jest znaczącą firmą budowlaną Południowej Polski i największą w tej branży na Podbeskidziu.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że przedsiębiorstwo istnieje od 1950 roku i posiada ciekawą historię

Oprócz ugruntowanej pozycji na terenie kraju, firma posiada ją także za granicą, gdyż z powodzeniem od prawie ćwierćwiecza prowadzi działalność eksportową w obszarze Republiki Czeskiej, dysponując Oddziałem w Mlada Boleslav. Znaczącym rynkiem działalności eksportowej BPBP S.A. w niedalekiej przeszłości były ponadto Republika Federalna Niemiec, a nawet odległa Libia.

Dokonania Bielskiego Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. w kraju i za granicą dowodzą, że posiada ono wszechstronne możliwości wykonawcze, bogate doświadczenia zdobyte przy realizacji wielu zadań i w ocenie Klientów stanowi wiarygodnego partnera procesów inwestycyjnych.

Na sukces biznesowy BPBP S.A. składają się zarówno wypracowane latami standardy pracy jak i postępowanie w oparciu o zintegrowany system norm jakości ISO (link do Certyfikatu ISO). Proces ten regularnie podlega kontroli Jednostki Certyfikującej TÜV Rheinland Polska.

Przedmiotem zasadniczej działalności BPBP S.A. jest kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych w Generalnym Wykonawstwie oraz prowadzenie działalności usługowej w zakresie produkcji i sprzedaży:
  • konstrukcji stalowych i zbrojeń,
  • usług transportowych i sprzętowych,
  • handlu paliwami,
  • świadczenia usług badań diagnostycznych pojazdów.